Obrtnička komora Zagreb
Published on Obrtnička komora Zagreb (https://okz.hr)

Početna > Konstituirana Skupština UO Ivanić-Grad za mandatno razdoblje 2026.-2030.

Konstituirana Skupština UO Ivanić-Grad za mandatno razdoblje 2026.-2030.

U predvečerje 11.6.2026., nakon blage kiše, koja je očistila zrak i umirila svijet, u prostorijama Udruženja obrtnika održana je konstituirajuća sjednica Skupštine.

Pozivima su se odazvali svi članovi i lako je bilo prionuti poslu.

Sjednicom su predsjedali Matija Hermeščec, predsjednik Udruženja i Matea Turčić, predsjednica izbornog povjerenstva.

Za predsjednika Udruženja obrtnika Ivanić-Grad ponovno je izabran: Matija Hermeščec, vlasnik obrta za ugostiteljstvo Alibi

Za potpredsjednicu Udruženja obrtnika izabrana je: Senka Derifaj, vlasnica obrta za usluge Organic

U Upravni odbor Udruženja ponovno su izabrani:

Po prijedlogu predsjednika:

  • Gojko Jelača, Autoservis Jelača

Po prijedlogu Cehova:

  • Anita Rakitić, ugostiteljski obrt Anita

  • Mirona Grgurač, obrt za usluge Groom N Zoom

  • Ivana Bišćan, obrt za proizvodnju i usluge Heavens touch

  • Senka Derifaj, obrt za usluge Organic

 

U Nadzorni odbor Udruženja imenovani su:

  • Dragica Pribanić, obrt za usluge ZAZ
  • Lidija Lovreković, obrt za proizvodnju, usluge i trgovinu Art
  • Ana Marija Ivanković, udlužni obrt Art nails

Uz navedene obrtnike, novi sastav Skupštine sačinjavaju:

  • Danijel Rašić, obrt za građevinske usluge RD kop
  • Vesna Mihaljević, trgovački obrt Kruna
  • Darja Mesarić, obrt za proizvodnju i usluge Kalidariart
  • Nela Marasović, obrt za usluge Instinkt,
  • Goran Pavišić, obrt za automehaničarske usluge
  • Lucija Jurić, obrt za usluge Taxi Jurić
  • Mateja Turčić, obrt za usluge VITAL by Mateja koja je prekinula šihtu na moru da bi odradila svoja zaduženja u izbornoj komisiji i sjednici Skupštine.

Upravo ta činjenjnica temelj je zahvalnosti svim članovima tijela Udruženja obrtnika Ivanić-Grad, predstavnicima različitih obrtničkih djelatnosti na područjima djelovanja: Grada Ivanić-Grada i Općina Križ i Kloštar Ivanić. Njihovo odvojeno vrijeme i rad za obrtničku zajednicu društveno koristan je doprinos razvoju našeg područja u vremenima izazova i poslovnih kušnji za svakog pojedinca.

Na kraju sjednice odvojili smo vrijeme za zahvalnost razriješenim članicama dvogodišnjeg mandata, ali i dalje našim vrijednim obrtnicama:

  • Marini Berinac Bunjevčević, Marini Hrastić Prišlin, Blaženki Đukec i Dubravki Blažević, koju ove godine, zbog višegodišnjeg predsjedavanja Nadzornom odboru, čeka još jedno veliko priznanje.

Spomenut ćemo još i obrtnicu Kristinu Lieberth, vlasnici obrta Bella Flowers, pronicljivo oko prepoznat će je u detalju na slici.

Hvala dogradonačelniku Cuvaju na čestitkama na kraju sjednice.

Sretan rad, dragi ljudi, hvala Vam što vjerujete u obrtništvo i otvorena vrata našeg malog, ali ugodnog obrtničkog doma u Ulici kralja Tomislava 42, Ivanić-Grad.

Udruženje obrtnika Ivanić Grad

Josip Grabušić pet, 06/19/2026 - 12:04


Source URL:https://okz.hr/novosti/konstituirana-skup%C5%A1tina-uo-ivani%C4%87-grad-za-mandatno-razdoblje-2026-2030