HGSPOT

HGSPOT Dostupno

HGSPOT predstavlja najveći maloprodajni i veleprodajni kanal u HR te surađuje s vodećim svjetskim kompanijama iz područja informatičkih te audio i video tehnologija, kreatora tehnološki naprednih i inovativnih rješenja: Microsoft, Apple, HP, Lenovo, Samsung, Dell, Acer, Huawei, Philips, Sony, Xiaomi, Sharp, LG…

Više informacija o HGSPOT ponudi možete pronaći na https://www.hgshop.hr/ 

 

Svim korisnicima Artifex programa, HGSPOT nudi: 

1. 20% popusta na Trust asortiman za sve vrste plaćanja (na sve proizvode koji nisu na akciji)

2. 20% popusta na Neon asortiman za sve vrste plaćanja (na sve proizvode koji nisu na akciji)

3. 20% popusta na Tucano asortiman za sve vrste plaćanja (na sve proizvode koji nisu na akciji)

4. Popust od 6% na sve proizvode koji nisu na akciji, ukoliko je plaćanje obročno

5. Popust od 11% na sve proizvode koji nisu na akciji, ukoliko je plaćanje jednokratno

6. Besplatna dostava na području cijele Hrvatske za iznose kupovine iznad 500,00kn bruto

 

HGSPOT poslovnice:

Zagreb Utrine

Adresa: Avenija Dubrovnik 46, Utrine

Radno vrijeme: pon-sub 8-20

Tel: +385 1 6611 500

E-mail: utrine@hgshop.hr

 

Zagreb Špansko

Adresa: Josipa Strganca 12, Špansko

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-15

Tel: +385 1 6611 502

E-mail: spansko@hgshop.hr

 

Split Terzićeva

Adresa: Terzićeva 5

Radno vrijeme: pon-sub 8-20

Tel: +385 21 332 885

E-mail: split@hgshop.hr

 

Split Poljička

Adresa: Poljička 26

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-13

Tel: +385 21 571 412

E-mail: split.poljicka@hgshop.hr

 

Rijeka

Adresa: Užarska 18a

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-13

Tel: +385 51 317 475

E-mail: rijeka@hgshop.hr

 

Osijek

Adresa: Ivana Gundulića 36b

Radno vrijeme: pon-sub 8-20

Tel: +385 31 628 555

E-mail: osijek@hgshop.hr

 

Vinkovci

Adresa: Kralja Zvonimira 46

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-13

Tel: +385 32 336 062

E-mail: vinkovci@hgshop.hr

 

Varaždin

Adresa: Trg bana Josipa Jelačića 10

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-13

Tel: +385 42 629 444

E-mail: varazdin@hgshop.hr

 

Pula

Adresa: Voltićeva ulica 19

Radno vrijeme: pon-pet 8-20, sub 8-13

Tel: +385 52 634 934

E-mail: pula@hgshop.hr